Studia podyplomowe prawa karnego procesowego

Katedra Postępowania Karnego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego uprzejmie informuje, że od 1 czerwca 2018 r. trwa nabór na studia podyplomowe prawa karnego procesowego. Jest to już V edycja studiów, które Katedra Postępowania Karnego UJ organizuje na Wydziale Prawa i Administracji UJ. Uczestnikami wcześniejszych edycji studium byli sędziowie i prokuratorzy. Czwarta poświęcona była przede wszystkim praktycznym aspektom najnowszych zmian w przepisach procedury karnej i uczestniczyli w niej licznie także przedstawiciele innych zawodów. Udział w zajęciach w ramach Studium wzięło dotychczas łącznie prawie 300 słuchaczy.

Termin rozpoczęcia studiów to wrzesień 2018 r., a ich koszt to 2750 zł. W niniejszej edycji w szczególności zapraszamy do uczestnictwa radców prawnych i adwokatów oraz aplikantów do tych zawodów. W wypadku zgłoszenia się odpowiednio dużej liczby uczestników istnieje możliwość sprofilowania części zajęć. Komplet materiałów będzie dostępny dla uczestników online. Zgodnie z uchwałą nr 282/IX/2016 Prezydium KRRP z dnia 20.07.2016 r. Ukończenie studiów podyplomowych daje także 20 punktów szkoleniowych.

Szczegóły na stronie studiów:http://www.law.uj.edu.pl/kpk/strona/studia-podyplomowe-20182019/

Data opublikowania: 20.06.2018
Osoba publikująca: Agnieszka Radwan