Biznes w biotechnologii

Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii
Wydział Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii Uniwersytetu Jagiellońskiego i Jagiellońskie Centrum Innowacji Sp. z o.o
Biznes w biotechnologii
3 900 PLN
ul. Gronostajowa 7, 30-387 Kraków
Fax
w dni powszednie od 8.30 do 15.00
polski, angielski (dla części zajęć)

kandydat powinien mieć dyplom ukończenia studiów wyższych (licencjat lub magisterium). Preferowane wykształcenie przyrodnicze lub ekonomiczne.

o przyjęciu na studia decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia na studia będą odbywały się w systemie ERK (elektroniczna rekrutacja kandydatów)

od 11.06.2012 do 16.09.2012
Zajęcia odbywają się podczas zjazdów weekendowych dwa razy w miesiącu: w soboty (9.00 - 18.00) i niedziele (9.20 - 15.00). Studia realizowane będą w dwóch semestrach po około 70 godzin wykładowych i 30 godzin zajęć praktycznych na semestr.
60 ECTS
  • umowa cywilno-prawna podpisana przez kandydata, dostarczona po zarejestrowaniu w systemie ERK
  • dyplom lub odpis dyplomu ukończenia studiów wyższych
  • dwie fotografie
dr Tomasz Panz

Absolwent studiów podyplomowych „Biznes w biotechnologii" uzyska wiedzę teoretyczną i praktyczną dotyczącą praktycznych aspektów prowadzenia działalności gospodarczej w biznesie life science (organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwem), ze szczególnym uwzględnieniem biotechnologii oraz przy założeniu intensywnego wdrażania procesów transferu technologii i zarządzania innowacjami.
Absolwent zdobędzie umiejętności organizowania pracy zespołowej i kierowania zespołami oraz skutecznego komunikowania się, negocjowania i przekonywania. Absolwent zostanie przygotowany do pracy w: przedsiębiorstwach działających w obszarze biotechnologii i przemysłów pokrewnych, jednostkach zaplecza naukowo-badawczego przemysłu biotechnologicznego i przemysłów pokrewnych. Ponadto absolwent będzie przygotowany do pracy na stanowiskach: specjalistycznych w systemie zarządzania, menedżerów średniego i wyższego szczebla, doradców i konsultantów w organizacjach o charakterze gospodarczym lub publicznym, a przede wszystkim do prowadzenia własnej działalności gospodarczej.